Şiir Biraz Çok Hüzün

Her şiiri yazdıran hüzündür uzun bir beklemeyle şairler hüzün mayalar ilkin yüreğim. Hüzün şiir için bir limandır. Kelimeler şairin içinde bu limanda uğurlamayı bekler durur.

Responsive image
YAZAR
Hasan Akçay
DOSYA BOYUTU
6,76 MB
YAYIN TARIHI
2013
DIL
Türkçe
ISBN
9789756335475

PDF formatında Şiir Biraz Çok Hüzün. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Şiir Biraz Çok Hüzün kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Gülüşler doludizgin geliverse üstümekaçarım dert ararım yanmak için kendimeözsuyudur sevdanın derin ve ince sızıyarım günlük saadet kumlar üstünde yazıufukta yedi renktir ardından kovalananele geçtiği anda bir rüya uyanılanperdelenmiş saklanmış olmasa güzel yüzünonu nasıl çizerdi gönül sayfama hüzünol'maksa oda yanmak ömrüm ateşle dolsunyaksın pişirsin melal tek aşkım hüzün olsunBaskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Erguvan Yayınları 


8.55 TL. ...perdelenmiş saklanmış olmasa güzel yüzün onu nasıl çizerdi gönül sayfama hüzün ol'maksa oda yanmak ömrüm ateşle dolsun yaksın pişirsin melal tek aşkım hüzün olsun.